Yeast infection у чоловіків зустрічається набагато рідше ніж жіноча yeast infection. Проте, чоловіки є такими ж схильними до yeast infection, як і жінки. Відомо, що ця інфекия викликана грибком candida.

Організм чоловіка відрізняється від організму жінки, і грибок candida важче виявити у чоловіків, чим у жінок. В порівнянні з жінками, yeast infection у чоловіків рідко проявляє будь-які відчутні ознаки, таким чином, вони часто не усвідомлюють, що є інфекція в їх організмі.

Звичайно, чоловіки дізнаються про інфекцію від своїх любимих, які вже заражені. У таких випадках доктора звичайно рекомендують протигрибкові засоби. Yeast infection у чоловіків можуть викликати серйозніші наслідки чим у жінок.

Щодня ми споживаємо дріжджі, тому що вони містяться в хлібі і пиві. Як не дивно, є зв’язок між yeast infection у чоловіків і їх любов’ю до багатого дріжджами пива.

Іноді, можливо діагностувати yeast infection у чоловіків через суху шкіру на члені. Вона може викликати біль під час ерекції. Фактично, yeast infection може торкнутися майже будь-якої області тіла.

Цікава стаття по темі: How to Get Rid of a Yeast Infection.