Враховуючи, що “епідемія” надмірної ваги все більше розповсюджується в світі, потреба в ефективному і безпечному засобі проти цієї недуги відчувається все гостріше з кожним днем. Рослинний екстракт hoodia став порятунком для багатьох людей, страждаючих ожирінням. Hoodia - це рослина, зовні схожа на кактус, яке поширене в Південній Африці, в пустелі Калахарі, а виготовлений на його основі препарат ефективно пригнічує відчуття голоду.

Представники місцевих кочових племен протягом тисячоліть вживали стебла Hoodia для зменшення відчуття голоду, переважно під час тривалого полювання. Сьогодні, цей унікальний продукт поступово входить в наше життя і з успіхом знаходить своє застосування. Сертифікований екстракт Hoodia від фармацевтичної компанії Natural Health не містить токсичних речовин, і його можна спокійно приймати, не побоюючись побічних дій або алергічних реакцій. Проте, перед тим, як почати прийом, проконсультуватися з лікарем все ж таки необхідно.

Наука довела, що Hoodia містить молекулу, яка впливає на мозок, примушуючи його думати, що на сьогодні організм вже одержав достатню кількість їжі. Багато з тих, хто тільки починає регулярно застосовувати Hoodia, швидко помічають відсутність потреби в їжі навіть під час сніданку, обіду, і т.д. Звичайно, це не означає, що Hoodia повинна позбавити нас від самої необхідності приймати їжу! Проте, завдяки препарату, ті люди, які раніше ялини багато, сьогодні відчувають себе цілком комфортно, вживаючи невелику кількість їжі.