Для лікування раку грудей у жінок на ранніх стадіях застосовується Nolvadex. Це нестероїдний препарат, який знижує вироблення жіночого гормону естрогену в організмі, тим самим знижує ризик онкологічних захворювань грудей.
Нолвадекс
Не дивлячись на те, що Nolvadex розроблений для жінок, йому знайшли застосування і чоловіки. Як відомо в чоловічому організмі також відбувається вироблення естрогену в невеликих кількостях. Чоловік спортсмени, які нарощують м’язову масу використовують Nolvadex для пониження рівня жіночого гормону в комплексі з іншими препаратами, що підвищують рівень чоловічого гормону тестостерона.

Nolvadex відпускається строго по рецепту лікаря, і повинен прийматися під строгим медичним контролем. Не приймайте Nolvadex не проконсультувавшись з лікарем, оскільки це може бути небезпечно для вашого здоров’я.

Nolvadex володіє безліччю побічних ефектів. В кращому разі ви можете зіткнутися з алергічними реакціями такими як кропив’янка, трудністю дихання і опуханням. Існують і серйозніші побічні ефекти, які може викликати Nolvadex. Серед них раптове оніміння, головний біль, погіршення зору і трдності мови, біль в грудях, кашель з кров’ю, набряки в ногах, нерегулярні менструальні періоди і незвичайну вагінальну кровотечу. У разі виникнення будь-якого з цих симптомів вам слід звернутися по медичну допомогу.