Антибіотик Zithromax застосовується для лікування бактерійної інфекції. До складу пілюль Zithromax входить активний компонент Azithromycin.

Zithromax використовується для лікування бактерійних уражень шкіри і вух, дихальних інфекцій, інфекцій тих, які передаються статевим шляхом. Zithromax не використовується при лікуванні вірусних інфекцій.

Звичайно капсули Zithromax приймають на голодний шлунок, запиваючи водою. Не перевищуйте дози, прописаної вашим лікуючим лікарем. Також не слід приймати подвійну дозу ліків у разі пропуску чергового часу прийому.

Якщо у вас є алергія на Azithromycin, то вам не слід приймати Zithromax.

Нейтралізуючі дію Azithromycin речовини, що містять алюміній і магній, повинні прийматися не раніше ніж через 2 години після прийому Zithromax.

Zithromax може викликати деякі побічні ефекти: кривава або водяниста діарея, аритмія серцевого ритму, біль в грудях, біль в животі, втрата апетиту, темна сеча, жовтяниця, лихоманка, ангіна, головний біль, висип на шкірі. У разі появи одного з вищезазначених побічних ефектів слід якнайскоріше звернутися до лікаря. Також можуть виникнути і менш серйозні побічні ефекти під час прийому Zithromax.

www.zithromax500mg.com