Cipro - антибактеріальний засіб, який використовується для лікування бактериальніх інфекцій і інших медецинськіх потреб.

Сотні різних різновидів бактерій живуть в організмі людини. Бактерії живуть на нашій шкірі і зубах, а також в слизистих оболонках кишечника, в піхві і в горлі. Більшість бактерій безпечна і необхідна для виживання людини.

Проте, коли шкідливі бактерії потрапляють в наш організм, вони починають руйнувати бактерії в наших організмах, які формують імуннную ситему, тим самим ослабляють наш організм і різко знижують стійкість до хвороб.

Якби таких препаратів як Cipro не існувало, то мільйони людей померли б від бактерійних інфекцій. Загальні бактерійні інфекції викликають пневмонію, вушні інфекції, порушення шкіри, інфекції сечових шляхів і пронос.

Cipro випускається у формі пігулок і застосовується по розпорядженню лікаря. Рекомендується не переривати курс прийому Cipro, оскільки інфекція може бути не повністю знищена. Обов’язково проконсультуйтеся у лікаря перед початком прийому Cipro.

Cipro володіє деякими побічними ефектами які, як правило, зникають після закінчення прийому ліків.