Albuterol - бронхолітічеськоє засіб, використовуваний, для розслаблення дихальних шляхів і збільшення потоку повітря до легенів. Активний компонент Albuterol - albuterol sulfate. Albuterol випускається у вигляді інгаляторів.

Застосовуйте Albuterol тільки за призначенням лікаря, ніколи не призначайте собі курс лікування самостійно. Переконайтеся перед початком курсу лікування в тому, що у вас немає алергії на albuterol.

Вагітним жінкам не рекомендується приймати Albuterol, оскільки це може негативно вплинути на плід.

Дотримуйте запобіжні засоби при використанні інгалятора Albuterol. Не залишайте його на сонці і кидайте порожній інгалятор у вогонь.

При виникненні побічних ефектів, таких як: хрипіння, напружені груди, труднощі дихання, біль в грудях, швидке або нерегулярне серцеве скорочення, струси, відчуття нервозності, безладу, сильної спраги, дискомфорту в ногах, збільшення сечовипускання, слабкість м’яза або млявість, важкий головний біль, проблеми із зором, дзвін у вухах, неспокій, або конвульсії слід негайно звернутися по медичну допомогу.

Менш серйозні побічні ефекти викликають безсоння, головний біль, запаморочення, дисфонію, кашель, ангіну, біль м’яза, або пронос. Це не повний список побічних ефектів.

У разі передозування Albuterol слід також звернутися по медичну допомогу.